Boek niet gevonden?


The Witcher 2 -   Het Zwaard der Voorzienigheid

The Witcher 2 - Het Zwaard der Voorzienigheid

Dit is de tweede verzameling verhalen van Andrzej Sapkowski met hekser Geralt in de hoofdrol. Dé inspiratiebron voor de rol van Henry Cavill uit Netflix-hitserie The Witcher.

Het Zwaard der Voorzienigheid is het tweede boek van Andrzej Sapkowski over de avonturen van hekser Geralt. Het volgt direct op de collectie korte verhalen uit De Laatste Wens.



Geralt is een hekser, een man wiens magische krachten, versterkt door jarenlange training en een mysterieus elixer, hem tot een briljante vechter en een genadeloze huurmoordenaar hebben gemaakt. Maar Geralt is geen ordinaire moordenaar. Zijn doelwitten zijn vaak afschuwelijke monsters die het land terroriseren en onschuldige mensen aanvallen.



Zodoende zwerft Geralt door het land op zoek naar opdrachten. Langzaam maar zeker ontdekt hij echter dat hoewel veel van zijn slachtoffers verachtelijk zijn, een aantal van hen zelf het slachtoffer zijn van kwade bedoelingen of simpele onnozelheid.

Beschikbaarheid: Niet in voorraad

€ 14,99
Bij ons betaalt u ongeacht de hoeveelheid boeken € 3,95 aan verzendkosten in Nederland.

Geef u op voor een melding wanneer dit product weer in voorraad is


 

Titel The Witcher 2 - Het Zwaard der Voorzienigheid
Artikelnummer 389ab23f-b469-4b7a-b0e2-041da419a88b
Uitgever Luitingh Sijthoff Fantasy
Auteur Andrzej Sapkowski
Jaartal 2019
Band Nee
Druk Nee
Bladzijden 384
Staat Als nieuw
Toelichting op staat Nieuwstaat en ongelezen!
ISBN-13 9789024588251

Andere boeken

Met Opa op stap deel 4 Renkum, Heelsum, Doorwerth, Heveadorp en omgeving in beeld

Meer info »

€ 17,50

Met Opa op stap deel 4 Renkum, Heelsum, Doorwerth, Heveadorp en omgeving in beeld
Rembrandt – Sst! Papa aan het werk

Meer info »

€ 4,00

Rembrandt – Sst! Papa aan het werk
Mijn beste paarden boek

Meer info »

€ 4,50

Mijn beste paarden boek
Stoomlocomotieven van de nederlandse spoorwegen deel 1

Meer info »

€ 8,50

Stoomlocomotieven van de nederlandse spoorwegen deel 1